Menu
Infinite Sp. z o.o.
ul.Projektowa 1
20-209 Lublin
Mobiz jest narzędziem dla firm, które chcą:
zoptymalizować czas pracy przedstawicieli handlowych
skrócić czas realizowania zamówień oraz regulowania należności
wyeliminować błędy ze składanych zamówień
budować lepsze relacje z klientami
Aplikacja mobilna może być zainstalowana na urządzeniach przenośnych (smartfon/tablet), funkcjonujących w oparciu o system Android. Większość modułów obsługiwana jest przez użycie systemu stronicowania, który symuluje funkcję kreatora. Jest to intuicyjny i ergonomiczny sposób obsługi aplikacji na co zwracają uwagę użytkownicy.
Korzyści, jakie mogą osiągnąć firmy wdrażając system mobiz to przede wszystkim skrócenie czasu realizacji zamówień oraz redukcja kosztów obsługi i pozyskiwania nowych klientów. Użytkownicy systemu na bieżąco uzyskują informacje o poziomie realizacji założonych celów sprzedażowych oraz zadań i czynności zaplanowanych przez centralę. Pozwala to na bardziej efektywne zarządzanie czasem pracy.
Mobiz umożliwia wszechstronną komunikację elektroniczną pomiędzy centralą firmy, przedstawicielami handlowymi i kontrahentami (odbiorcami). Dzięki możliwości dostosowania do indywidualnej specyfiki prowadzonej przez klienta działalności, mobiz sprawdza się w małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych jak i dystrybucyjnych.
Centra przetwarzania danych bazują na serwerach i urządzeniach renomowanych firm (Dell, HP). Balansowanie obciążenia serwerów zapewnia stabilność i szybkość pracy systemu mobiz oraz jego niezawodność. W zakresie magazynowania i zabezpieczania danych wykorzystywane są najnowsze technologie. Dane na bieżąco replikowane są pomiędzy dwiema lokalizacjami, co daje gwarancję nieprzerwanej komunikacji, przetwarzania i magazynowania danych.
Copyright by Infinite 2014